Stanowisko: Instalator systemów okablowania, instalacji niskoprądowych

Zakres obowiązków:

– montaż okablowania i innych elementów systemów niskoprądowych (sieci komputerowych, telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu, domofonów),
– organizacja i przygotowanie materiałów i sprzętu instalacyjnego,
– wykonywanie elementów instalacji zgodnie z projektem i zaleceniami, serwisowanie i obsługa sieci komputerowych, telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu, domofonów.

 Wymagania:

– wykształcenie techniczne,
– podstawowa znajomość tematyki sieci komputerowych, systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej CCTV, domofonów, elektroniki i elektryki,
– doświadczenie w wykonywaniu instalacji sieci komputerowych, systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej CCTV, domofonów i podobnych,
– doświadczenie w instalacji okablowania 230V będzie dodatkowym atutem (uprawnienia),
– umiejętność sprawnego montażu okablowania i innych elementów instalacyjnych,
– prawo jazdy kat. B,
– dyspozycyjność, możliwość pracy w delegacji,
– samodzielność, chęć do pracy, pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
– warunki do rozwoju,
– pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole.

CV można wysyłać na adres praca@pancom.pl lub składać w siedzibie firmy.

Stanowisko: Informatyk / Serwisant – Wsparcie IT

– wdrażanie i utrzymanie systemów sprzedaży,
– realizację stałego wsparcia technicznego dla klientów: rozwiązywanie problemów technicznych,
– instalacje systemów komputerowych, oprogramowania, urządzeń sieciowych oraz innych produktów.

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows,
– doskonała znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego,
– znajomość protokołu TCP/IP
– umiejętność diagnozowania usterek,
– bardzo dobra organizacja pracy,
– samodzielność, komunikatywność,
– rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
– umiejętność pracy w zespole,
– mile widziane doświadczenie w pracy w dziale IT,

– prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Stanowisko: Specjalista/ka ds. administracji

– prowadzenie rozliczeń projektów z klientami,
– weryfikacja i usprawnianie procesu rozliczeniowego,
– wsparcie w innych obszarach dotyczących finansów firmy, jak: współpraca firm księgową, audytorem, inne
– współpraca z innymi działami.

Wymagania:

– wykształcenia o profilu ekonomicznym / finansowym,
– determinacji w dążeniu do celu,
– zdolności myślenia analitycznego,
– samodzielności w rozwiązywaniu problemów,
– systematyczności oraz dobrej organizacji pracy,
– umiejętności pracy pod presją czasu,
– zaangażowania i otwartości na nowe zagadnienia,
– bardzo dobrej znajomości środowiska MS Office, w tym w szczególności MS Excel.