Doświadczenie budowane latami

Pancom teleinformatyka, dynamicznie rozwijająca się firma, dostarczająca kompleksowe, spersonalizowane rozwiązania z zakresu usług IT, teletechnicznych i serwisowych.

Naszą pozycję na rynku budujemy konsekwentnie od 2007 roku, przez lata systematycznie poszerzając ofertę i zdobywając wielu wiernych Klientów – od dużych sieci i organizacji po niewielkie przedsiębiorstwa oraz Klientów indywidualnych.

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu zintegrowanych usług teleinformatycznych, przede wszystkim dla branży Retail (w tym banki, sieci sklepów, stacje benzynowe), paliw i energii, HoReCa, logistycznej oraz dla branży nieruchomości.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Usługi IT, Usługi teleinformatyczne, Montaż systemów zabezpieczeń

Doświadczenie budowane latami.

To co nas wyróżnia.

Wykwalifikowana kadra

Siłą naszej firmy są doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy zapewniają Klientom kompleksową, fachową obsługę na każdym etapie współpracy.

15 lat doświadczenia

Funkcjonujemy na rynku usług IT i teleinformatycznych od 2007 roku, a wieloletnie doświadczenie umożliwia nam dostarczanie sprawdzonych usług dostosowanych do potrzeb danej branży.

Flota samochodów serwisowych

Własna flota samochodów serwisowych zapewnia naszym pracownikom pełną mobilność, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na terenie całego kraju.

Sprawdzone systemy

Naszym Klientom oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania technologiczne i sprzętowe, zapewniające płynne, bezawaryjne funkcjonowanie.

Galeria

Poznaj bliżej naszą firmę

Obsługujemy całą Polskę

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, a serwis dla Klientów jest dostępny codziennie przez całą dobę.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu

Kontakt