Natychmiastowe wsparcie 24/7

Ważnym elementem funkcjonowania firmy Pancom jest zapewnienie naszym Klientom nieograniczonego dostępu do usług serwisowych. W naszej ofercie znajduje się serwis IT i urządzeń, instalacji teleinformatycznych oraz systemów zabezpieczeń na terenie całego kraju.

Serwis Pancom dostępny jest dla Klientów w trybie 24/7/365, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Klientom błyskawiczne wsparcie informatyczne i techniczne.

 

Dzięki innowacyjnemu systemowi rejestracji i obsługi zgłoszeń oraz funkcjonalnemu panelowi obsługi nasi Klienci mają pełen dostęp do informacji dotyczących statusu zgłoszenia w czasie rzeczywistym, a wszystkie zmiany są na bieżąco raportowane.

Zobacz naszą galerię zdjęć z serwisu!

Rozbudowany zakres działań serwisowych

Dzięki doświadczonym, wykwalifikowanym pracownikom oraz własnej, rozbudowanej flocie samochodów serwisowych gwarantujemy naszym Klientom kompleksowe wsparcie i natychmiastową reakcję na każdy zgłoszony problem.

Zakres działań serwisowych Pancom obejmuje m.in. serwis terminali płatniczych POS, systemów monitoringu wizyjnego, systemów PPOŻ, SAP i SSWIN i systemów sprzedaży (urządzenia fiskalne i wagowe).

Systemy IT i urządzeń

W ofercie Pancom znajduje się kompleksowy serwis systemów i urządzeń z zakresu IT (sieci i instalacje strukturalne, telekomunikacyjne, optyczne, światłowodowe).

Instalacje teleinformatyczne

Klientom oferujemy serwis instalacji i urządzeń teleinformatycznych, w tym m.in. systemów niskoprądowych.

Systemy zabezpieczeń

Pancom realizuje wsparcie serwisowe dla systemów i urządzeń monitorujących, systemów alarmowania pożarowego i ochrony przeciwpożarowej oraz systemów KW i RCP.

Sprzęt komputerowy

Dzięki dużej dostępności do poprzez nasz sklep stacjonarny, realizujemy kompleksowe wsparcie serwisowe dla sprzętu m. in: komputery, serwery, laptopy itp.

Kontakt z serwisem Pancom

Zapraszamy do kontaktu z nami:

Telefon: (+48) 62-721-52-42
E-mail: biuro@pancom.pl

Serwis stacjonarny

Zapraszamy do złożenia sprzętu osobiście w naszej siedzibie:

Pancom – Serwis
Sienkiewicza 11, 63-760 Zduny,
woj. Wielkopolskie

Godziny pracy:
Pon-Pt: 8:00 – 17:00 | Sob: nieczynne